Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 28 listopada 2013

576.DZIERGA SIĘ TROCHĘ

Ostatnio nie mogę rozstać się z drutami i coraz coś innego powstaje. Tym razem coś dla mnie. Najpierw pokażę otulacz a'la ponczo.


Od inne prace 2013

Od inne prace 2013


Nie jest to typowe ponczo ,bo sięga tylko trochę na ramiona. Większe być nie mogło gdyż wełenki miałam tylko tyle ile miałam. Udziergalam go z własnej przędzy ,którą pokazywałam w tym wpisie. Dla wzmocnienia nitki oraz "rozprężenia" singla skręciłam go w dubla z nitka maszynowa, której zupełnie nie widać w dzianinie. Druga robótka dla mnie jest zaczątek skandynawskiej torebki.Tez z własnej wełenki z owcy gotlandzkiej (z tego wpisu)


Od inne prace 2013
Musze jeszcze wykombinować do niej podszewkę oraz poczekać na przesyłkę paseczków z PL. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać po złożeniu do kupy. A polki co mykam podziergac coś jeszcze...kolejne kulkę pewnie ....

2 komentarze:

  1. ale szalejesz z wpisami :) aż miło :) ostatnio częściej zaglądam do Ciebie niż do siebie :P strasznie ciekawa jestem tej torebki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Interesujące pomysły na dzianinowe "przyodziewki", perfekcyjne wykonanie. Podziwiam.

    OdpowiedzUsuń