Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

sobota, 30 listopada 2013

577.JESZCZE TROCHĘ DZIECIĘCEJ TWORCZOSCI

 Te osoby, które mnie już poczytują czas jakiś wiedza, ze jak matka dopada do papierów to zazwyczaj dzieci tez w tym czasie coś tam tworzą. Zuzia poczyniła jedna kartkę świąteczną


Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Nie wiem dlaczego młoda wzięła uszkodzone gałązki choinki ale zanim ja się zorientowałam to już zostały przyklejone i jest" po ptokach". Oprócz kartki stateczniej powstała jeszcze kartka urodzinowa dla chłopaka siostry,który bardzo lubi łowić ryby.

Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Jakub tez poczyniła bardzo specyficzna kartkę urodzinowa.


Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Te jego połączenia motywów i kolorystyki jest czasem powalające. Ja się nie wtrącam,daje wolna rękę ale czasem to aż mnie przytka jak zobaczę efekt końcowy :) Jedyna rzeczą przy której pomagam,to ebmosing na gorąco,bo po prostu boje się, ze się poparzą. Cala reszta robią sami,łącznie z kradzieżą matczynych kwiatków :)

3 komentarze:

 1. Wniosek jeden się nasuwa:)
  dzieci zdolne tak jak Mama i nie czepiaj się kolorystyki bo karteczki są urocze:) poczekaj jeszcze trochę i będziesz z wnukiem robiła:)
  mam na blogu z prawej strony u góry formularz kontaktowy :):)
  ale podam Ci jeszcze tutaj:)
  basiael@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Zeby moim dzieciom się tak chciało.... Córka wyhefciła dwa maleńkie motywy i walneła tamborkiem w kąt (sama chciala sie nauczyć), a syn jak widzi ze robię kartki to mowi - "znowu?" ;)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Grunt, że chcą... Trzeba korzystać, bo nie wiadomo jak długo frajdę im to będzie sprawiać :-)

  OdpowiedzUsuń