Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 5 grudnia 2013

580. PUDEŁECZEK CIĄG DALSZY...

Jak pisałam dwa wpisy niżej,moich mini pudelek powstało aż/tylko 6 szt. Dziś pokażę Wam pozostałe piec sztuk. Każde jest inne.Jedne są skromne inne lekko bogatsze .Same oceńcie czy się wam podobaja.


Od inne prace 2013

Od inne prace 2013

Od inne prace 2013

Od inne prace 2013

Od inne prace 2013

Na dzisiaj tylko tylko tyle mam do pokazania. Mykam zrobić kilka xxx w Mikołaju to może po weekendzie pochwale się gotowcem. Serdecznie dziękuję za odwiedziny,ale było by mi jeszcze milej gdybyście pozostawiały po sobie znak w postaci komentarza.

6 komentarzy:

 1. Piękne, takie cukieraski bez słodkości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Cię wzięło na pudełeczka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pudełeczka śliczne, do środeczka kilka cukierków i prezencik gotowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. uuu fajneee...robiłaś je z jakiejś formy? świetny pomysł :) pierwszy zielony u góry mnie ustrzelił :D Ty to zawsze czymś zaskoczysz hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szablon na pudeleczko same w sobie znaleziony w necie; wielokrotnir odrysowany,powycinany i sklejony do kupy aby powstala baza pudelka; reszta czyli ozdabianie to moje pomysly

   Usuń