Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

piątek, 6 grudnia 2013

581. ZNÓW KARTKI PUDEŁKOWE NA PODGRZEWACZE

Zrobiłam kolejne 3 karteczki tego typu,bo bardzo mi ta forma przypadła do gustu. Tym razem są w kolorystyce typowo świątecznej ,czyli w czerwieniach.No to czas na pokaz.


Od inne prace 2013


Od inne prace 2013


Od inne prace 2013


Od inne prace 2013


Jak widzicie trochę poszalałam na tych kartach z dodatkami :) Śnieg to pasta strukturalna posypana brokatem. Użyłam tez glosy akcent a na trzeciej kartce na choince jest przetestowany nowy nabytek czyli cudko imitujące lód. Niby podobny efekt do glossy akcent ale inaczej załamuje światło i daje inny efekt,czego niestety nie udało mi się uchwycić na fotach.

3 komentarze: