Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

poniedziałek, 2 grudnia 2013

579. KARTKA Z PUDELKIEM ....

 Wiecie co, ja już jakąś demencje starcza mam albo inszy rodzaj sklerozy, ale za licho nie wiem jak się te swieczuszki po polsku nazywają. Nie lubię używać angielskich nazw,bo ich jest teraz chyba więcej w naszym języku, niż rodzimych polskich slow. W wolnym tłumaczeniu z języka francuskiego, miały by one nazwę "podgrzewaczy" i ja ,je tak nazywać będę .Wiele już razy widziałam w sieci karteczki z pudelkami na podgrzewacze. Postanowiłam i ja zmierzyć się z tematem.


Od Magnolia stamps


Choć kolorystyka nie jest typowo świąteczna ,to i tak kartka bardzo mi przypadła do gustu i na pewno powstaną kolejne w tym stylu. Teraz lecę zgłosić jeszcze i ta prace na wyzwanie Magnoliowych Polek,bo to już ostatni dzwonek....Widząc prace dziewczyn,nie mam złudzeń ze uda mi się zdobyć nagrodę,ale i tak się ciesze,ze zrobiłam aż tyle prac w nietypowych kształtach.
To do następnego....

3 komentarze:

  1. Podgrzewacze są dobrą nazwą :-) pomysłowa kartka z prezencikiem :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem Ci, że ja pierwszy raz u Ciebie coś takiego widzę i bardzo mi się ten pomysł podoba:)

    OdpowiedzUsuń