Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

poniedziałek, 25 listopada 2013

571. ZUZINKOWA PUSZKA

Dzieciaki jak zobaczyły mój lampion to tez zapragnęły poczynić coś innego niż kartki z Magnolia. Zuzia (lat 10)udekorowała puszkę po kawie,która teraz robi za pojemnik na kredki i zdobi jej biurko.
Od Magnolia stamps
Od Magnolia stamps
Puszkę zgłaszam na świąteczne wyzwania na Magnoliowych Polkach. Wiem,ze nie jest to jakies wybitne dzielo ale niech dziecko ma radosc.

2 komentarze:

  1. Pięknie udekorowany puszka. Zuzia może być dumna ze swojego dzieła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie daleko pada jabłko od jabłoni :)

    OdpowiedzUsuń