Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

poniedziałek, 25 listopada 2013

572.PUDEŁKO JAKUBA

Wiadomo, ze jak Zuzia robiła puszkę to i Jakub (lat 6) tez coś musiał zdobić. Padło na pudełko które już jakiś czas temu skonfiskował w bliżej nieokreślonym celu.


Od Magnolia stamps


Od Magnolia stamps


Od Magnolia stamps


Powiem szczerze ze ubawiło mnie połączenie tematyki świątecznej z ciężarną Tilda, ale może pudełeczko będzie dla cioci która spodziewa się rozwiązania w okolicach świąt??? Różowej kredy tez nie żałował i wysmarował nią cala serwetkę, ale to jego praca i ja się nie wtrącam. Czasem tylko się pouśmiecham pod nosem. Nawet skrytykować nic nie można ,bo fochem młody zarzuca i się nie odzywa. Oczywiście pudełko tez zgłaszam na wyzwanie Magnoliowych Polek,bo przecież młody nie może być gorszy od siostry.

2 komentarze:

  1. Myślę, że połączenie motywów świątecznych z ciężarnymi jest jak najbardziej na miejscu. W końcu Boże Narodzenie to jakby nie patrzeć tematyka ciążowa, a właściwie chwilę po ciążowa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma chłopak wyobraźnię a to najważniejsze, więc Mamuśka buźka w kubełek i chwal :) bo jest za co :)

    OdpowiedzUsuń