Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

niedziela, 24 listopada 2013

570. MAGNOLIOWY LAMPION

Wiecie za jestem maniaczka Magnoliowych stempelków,wiec nie mogłam przejść obojętnie wobec wyzwania świątecznego na Magnoliowych Polkach. Od razu tez wiedziałam ,ze chce zrobić lampionik na świeczkę. Od pomysłu do wykonania zazwyczaj droga u mnie krotka,wiec bardzo szybko słoiczek doczekał się dekoracji. Gorzej było ze zrobieniem zdjęć, bo pogoda u nas jest ostatnio okropna. Pokazuje tylko jedno zdjęcie w świetle dnia,bo pełny urok lampionu widać dopiero wieczorem przy zapalonej świeczce.


Od Magnolia stamps

A teraz cala kolekcja zdjęć wieczornych,bo nie mogłam zdecydować ,które najlepsze


Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Od Magnolia stamps

Ostatnie zdjęcia nie są zbyt dobre jakościowo ale bardzo dobrze oddają klimat jaki daje zapalony lampionik.

Powiem nieskromnie, ze bardzo mi się podoba ten lampion i poganiam męża aby szybciej jadł dżem i opróżnił kolejny trójkątny słoiczek na nowy lampionik.

7 komentarzy:

 1. Lampionik boski, gdybyś nie napisała, że przystroiłaś słoiczek nie wiem czy bym się dopatrzyła

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście również uwielbiam światełko z lampionów , a Twój jest uroczy pozdrawiam Dusia i miło mi będzie jak mnie odwiedzisz .

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny ten lampionik. Gratuluję pomysłowości

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cudo! Na ostatnim zdjęciu najbardziej mi się podoba! Świetne cienie na ścianie wychodzą :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny Aguś! Super fajne kolorki. Bardzo nastrojowy!

  OdpowiedzUsuń