Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

277.Totally Useless SAL (TUSAL)

Zgłosiłam się i ja do tej śmiesznej zabawy. Całkowicie Bezużyteczny SAL.Nazwa super i pewnie zabawa będzie fajna a zaproponowała ja CyberJulka.


Dla swojej własnej pamięci zamieszczę u siebie daty nowiu,bo jakaś skleroza mnie ostatnio dopada.
Daty nowiu od sierpnia do grudnia 2011 r.:
- 29 sierpnia,
- 27 września,
- 26 października,
- 25 listopada,
- 24 grudnia.

Miałam wielki problem ze szklanym pojemnikiem aż w końcu wycieplam chrzan do śmieci.Wyszorowałam pięknie słoiczek i zaczęłam już swoje zbieractwo.Na razie nie pokaże fotki,bo muszę jeszcze jakoś udekorować słoik.

5 komentarzy:

 1. Witamy na pokladzie, hehe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj wśród nas!:)

  Kursik wykonania różyczek, o które pytałaś, znajdziesz tutaj:
  http://lynnscrossstitchtutorials.blogspot.com/2010/02/little-tuffett-pillow.html. Ten igielniczek koniecznie muszę zrobić! Pozdrawiam i czekam na Twoje różyczki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też się zapisałam więc bawimy się razem :)

  OdpowiedzUsuń