Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

środa, 15 czerwca 2011

224.MAJTASKI

W tamtym tygodniu dostałam tajemnicza przesyłkę, której się w ogóle nie spodziewałam,ale zacznę od początku.Jedna zdolna forumka pokazała nam jakie cudne stringi wydziergała koleżance na prezent.Oczywiście wychwalałyśmy pod niebiosa a ze forum jest zamknięte to i mniej wybredne a nawet pikantne komentarze się znalazły. Oczywiście każda by chciała mieć tez takie. Co odważniejsze deklarowały nawet chęć pokazania owych majteczek na własnej dupci...Polki co żadna się nie odważyła (oprócz realci,ale to się nie liczy bo tyłek ubrany w dres był).Ja tam was cellulitem i nadwaga straszyć nie będę,ale majteczki cudnej urody pokażę a jak.

Od rozne robotki

Piękne prawda? A ile zamieszania w domu one wywołały. Najpierw Sara (lat 17) zachodziła w głowę jak to nosić? To ja Maciej uświadomił (lat19), ze to wcale nie do noszenia a do wabienia. Na dokładkę super praktyczne, bo ze zdejmowaniem problemów nie będzie. Za sznureczek pociągnąć i po wszystkim.Potem stwierdzili,ze oni muszą iść do apteki po korki do uszu.Jak starym przyjdzie do głowy testować właściwości wabiące majteczek,to głośno może być w sypialni. Cały wieczór się tak nabijali ale tak to jest się ma wyszczekane nastolatki w domu a na dokładkę dostaje się prowokujące prezenty.
Jolu bardzo ci dziękuję,za fajny prezent i szkoda ,ze nie blogujesz. Takie cuda wychodzą spod Twoich łapek,ze dziewczyny by szczeki pogubiły.

7 komentarzy:

 1. Cudne gaciorki ;o) Do wabienia jak najbardziej się nadają ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Majtaski obłędne!
  Wcale sie nie dziwię, że je zamówiłaś...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne też bym takie chciała he he.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię stringów ;) Takie ładne to co najwyżej w ramki bym oprawiła ;)

  OdpowiedzUsuń