Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 15 maja 2014

594.PANIENKA Z OKIENKA

Tak, tak, wiem powinnam dostać w łeb za zaniedbywanie bloga ale cóż....Nie mam nic na swoja obronę a tłumaczyć się nie mam ochoty.
Dzis przychodzę do was z najnowsza Tildowa kartka. Cieplutka jeszcze...powstała wczoraj późnym wieczorem. Stworzona specjalnie na wyzwanie Magnoliowych Polek . W kolorystyce jaka lubię,czyli masa czerwonego. No to co czas pokazać co namodzilam tym razem.


Od prace 2014

Jak widać znów zabawiałam się perłowym puderkiem ,którym zrobiłam spękania na płotku i oknie. Baze do kartki czterowarstwowej wycięłam wykrojnikiem z najnowszej magnoliowej kolekcji. Tak iem nawsadzałam tyle, ze ledwie te cztery warstwy widać ,ale są :)


Od prace 2014

Otwierające się okno przez, które wygląda Tilda tez jest z najnowszej kolekcji wykrojników.Natomiast koteczek to najnowsza kolekcja stempli.


Od prace 2014

Jak już pisałam,kartkę zgłaszam na kolorowe wyzwanie
Miłego dnia wam życzę i do następnego...

4 komentarze: