Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

niedziela, 10 lutego 2013

533. SŁOICZEK I TUSAL NA LUTY

W końcu prawie ze w ostatniej chwili udało mi się poskładać do kupy mój słoik na tegoroczny TUSAL. Zdjęcie wysłane i zaakceptowane przez organizatorkę ,wiec się chwale.


Od Magnolia stamps

Jak widać w tym roku znowu w innej technice( był haftowany i w decu). Tym razem z moim kochanym Magnoliowym stempelkiem. Jak go tylko ujrzałam to od razu wiedziałam ,ze muszę go mieć. Szyjąca lub haftująca Tildunia...prawda ze słodka? Ten stempelek łączy w sobie dwie moje pasje, wiec chyba rozumiecie,ze nie mogłam się mu oprzeć...Nie wiem czy uda mi się wygrać konkurs na słoiczek, bo dziewczyny cudności potworzyły. To jednak już mniej istotne. Ja chciałam taki słoiczek,wiec go mam. Moze komuś tez się spodoba i odda na mnie swój głosik...zapraszam do glosowania na blogu cyber Julki.
 Niteczki już przełożyłam do środka i moja teraz sporo miejsca


Od rozne robotki

No to by było chyba na tyle odnosnie TUSAL-a....dobrej nocy i mykam spać...

3 komentarze: