Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

środa, 13 czerwca 2012

488.MAM TRZECIA STRONE

Pomiędzy robieniem kartek i bombek w doskokach usilnie mecze moje żonkile. Trochę się na nie zawzięłam w tym tygodniu i oto udało mi się ukończyć trzecia kartkę wzoru.
Od w trakcie haftowania
Wiele już nie zostało,ale teraz znowu pójdą w stan spoczynku,bo RR-y czekają na swoja kolej. Nie mniej jednak odskocznie od owych sobie zrobiłam. Chciałabym jeszcze pochwalić się jakie cudowności dostałam od chica. Rozpieszcza mnie ta dziewczyna
Od papierowe warjacje
Serdecznie Wam dziękuję za liczne komentarze i komplementy pod poprzednim wpisem. Zostałam zmotywowana do dalszej "twórczości" papierowej.

8 komentarzy:

 1. Śliczne żonkile. Kartki również przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam , oj tam zaraz rozpieszcza.
  Oby się przydały przy wykonywaniu pięknych prac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żonkile są przepiękne, kończ szybciutko i chwal się :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga, te żonkile są śliczne :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. wyglądają jak malowane, śliczne

  OdpowiedzUsuń
 6. ślicznie się prezentują:)
  oczekuj przesyłki
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie rozkwitają Twoje żonkile :)

  OdpowiedzUsuń