Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

wtorek, 17 stycznia 2012

400.MATCZYNY SZAL PONOWNIE

Znowu udziergalam szal matkowy ale tym razem nie dla siebie a dla swojej własnej rodzicielki. Na ambicje mi najechała widząc mój szalik "mogłabyś i matce taki zrobić". Najpierw się odszeknelam" sama se zrób", bo kto jak nie ona pokazywał mi pierwsze oczka drutowe. Potem jednak zal mi się jej zrobiło i postanowiłam nie być wredna córka.I tak po tygodniu dziergania w autobusie światło dzienne ujrzał kolejny szal.

Od druty

Kolor i ścieg ten sam co szyjogrzeja Sary. Długość szal 120 cm;szerokość 45 cm. Rodzicielka jeszcze nie widziała ale poinformuje was czy się podobał...

4 komentarze:

 1. Jaki śliczny szaliczek!
  A do tego różowy - super!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mama z pewnością będzie zachwycona takim pięknym szalikiem a to, że zrobiony przez córkę podnosi tylko jego właściwości "grzewcze":)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra z Ciebie córka!! A mamie na pewno się spodoba.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny szal!!! Mama będzie bardzo zadowolona!

  PS. Odgapiam od Ciebie pomysł na kamizelkę z frędzelkami. Chyba nie masz nic przeciwko ?
  Pozdrawiam
  Beata

  OdpowiedzUsuń