Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

środa, 14 grudnia 2011

382.MITENKI Z KLAPA I DODATEK

Moje pierwsze w tym stylu. Powstały na zadanie dziecięcia imieniem Sara. Do kompletu z szyjogrzejem.

Od druty

Od druty

Guziczki oczywiście z mojej twórczości FIMO.Kilka błędów maja, ale po raz pierwszy wyrabiałam palce w rękawiczkach,taka metoda prób i błędów.Następne będą lepsze a będą ,bo młodsze dzieciaki tez chcą rękawiczki z klapa.
Juz jako dodatek od rodzicielki powstała jeszcze opaska do kompletu.

Od druty

Także najstarsza z dziewczyn zabezpieczona przed mrozem,który ma niby być tej zimy...polki co raczej wiosennie za oknem.

4 komentarze:

 1. Przepiękne wyszły Ci te mitenki :D i pomysłowo z ta klapa...u mnie zimy niwidu ni słychu, wichury i deszcze...tylko chaty p[ozozdabiane wszędzie nioczym u grimzwoldów rpzypominają że Święta już tuż tuż :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne rękawiczki i bardzo mi się podobają guziczki Twojej produkcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne, pamiętam, że swego czasu takie nosiłam !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne :) U nas dziś wreszcie spadł śnieg, synek od rana nawijał o sankach, ale troszkę go jeszcze za mało, mam nadzieję, że dopada :)

  OdpowiedzUsuń