Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

piątek, 28 października 2011

345.5 rzeczy, które potrzba by szybko i łatwo zrobic kartki swiateczne.

Piękna i zimna pora roku wraz z Bożym Narodzeniem już czeka przed drzwiami. Jak co roku możemy sprawdzić nasza kreatywność i wymyślić dla swoich bliskich mniejsze lub większe, ale przede wszystkim oryginalne prezenty. Inspiracje na prezenty czy tez na nasza bożonarodzeniową twórczość znaleźć można nawet podczas spaceru po mieście. Czasem niektórzy maja problem ze znalezieniem odpowiedniego drobiazgu,którym można obdarować bliskich. Warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie. Gdy przepiękne ozdoby świąteczne zdobią jodły,pyszne zapachy rozprzestrzeniają się w powietrzu,piękny biały śnieg przykrywa swą pierzynką nasze ulice a dachy domów rozświetlają tysiące światełek,najlepsza świąteczna porada? Zrób sam przepiękną kartkę świąteczną!
A oto5 rzeczy,które potrzebujesz:
1)Papier i tektura
2) Nożyczki
3) Klej
4)Kredki
5)Zdjęcie lub inne artykuły dekoracyjne

Oczywiście zaczynamy od papieru i tektury z których za pomocą nożyczek wycinamy piękną kartkę w dowolnym kształcie. Z pozostałych części papieru wycinamy różne motywy, np: choinki, mikołaje , bałwanki itp, które są cięte do karty świąteczne są pięknym i kolorowym papierem. Zdjęcia i inne materiały dekoracyjne mogą być również wykorzystane do udekorowania całości i zrobić ja bardziej twórczą. Daje to naturalny charakter kartki świątecznej i może być łatwiejsze dzięki wspomnieniom oraz związanymi z fotografiami emocjami. Są chwile, które przywołane podczas magicznego czasu Bożego Narodzenia nabierają nowego wymiaru i znaczenia.Wszystkie te elementy klei się na kartkę, przyozdabia kreatywnym rysunkiem oraz dodaje się swoje osobiste życzenia lub słowa, które chce się powiedzieć bliskim. Takie kartki są idealne dla dzieci lub dorosłych;którzy preferują bardziej rodzinny charakter świat i niekoniecznie zwracają uwagę na ich materialny wymiar.

PS.artykuł sponsorowany przez Jacek K 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz