Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 27 października 2011

344.TUSAL PAZDZIERNIKOWY

Oj jak dobrze ze to już,bo mój mały podręczny słoiczek pękał w szwach. Tym razem oprócz niteczek znalazły się w nim etykietki od mulin oraz obrzynki plastikowej kanwy od  produkcji postaci do adwentowego kalendarza.

Od rozne fotki

Od rozne fotki

Przerzuciłam wszystko do TUSALOWEGO słoika i owy tez już praktycznie pełny.

Od rozne fotki

Myślałam ze już teraz   będę  upychać niteczki,ale są jeszcze są luźno i swobodnie.Chyba jednak plastikowa kanwa swoja ciężarem przygniotła nitki. W następnym miesiącu już będzie upychane.

2 komentarze:

  1. Niezły zbiór niteczek :) Jeszcze dwie odsłony i chyba miejsca zabraknie w słoiczkach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szybciutko idzie Ci zapełnianie słoiczka - ale w sumie jak robisz tyle fajnych rzeczy to się nie dziwię :)

    OdpowiedzUsuń