Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 8 września 2011

297.MOTYLKOWY SAL

Na forum naszym kochanym swoimi własnymi recyma zorganizowałam SAL. Pokazy co środa,wiec spieszę pokazać ile mam.

Od w trakcie haftowania

Nie jest to wiele,ale dopiero zaczęłam we wtorek.Zaspokajam wiec jednocześnie wasza ciekawość,do czego wykorzystam przynajmniej cześć ufarbowanej mulniki.
Druga rzecz to mój sposób utrwalania jest taki sam jak Cyber Julki,czyli na parze.Ona kombinowała inaczej,bo nie ma w domu takiego oto gara elektrycznego do gotowania na parze.

Od rozne fotki

Normalnie gotuje w nim warzywa,ale jak widać można tez wykorzystać go do innych niecnych celów. Uprzedzam,ze to nie koniec moich zabaw z farbami.
 A i jeszcze jedno,używałam tez farbek do tkanin"z motylkiem"

4 komentarze:

 1. śliczny, kolorowy motylek będzie...:-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kolorki wyszły Ci w farbowaniu a obrazek będzie jedyny s swoim rodzaju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja farbowana mulinka idealnie pasuje do motylkowego wzoru! Już widać, że motylek nie będzie miał konkurencji!:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że niedługo będzie tutaj bajecznie kolorowo:)

  OdpowiedzUsuń