Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

niedziela, 14 sierpnia 2011

275.DOMEK Z PIERNIKA-RR

Kolejny domek skończony.Tym razem na kanwie summer21.Trochę się bałam że zejdzie mi się z nim długo,bo ja haftuje xxx w odwrotna stronę.Szybko jednak cykałam ja przechodzić z rzędu do rzędu żeby było ok i poszło jak z płatka.Oto piernikowa chatka

Od moje prace haft krzyzykowy

i cala kanwa summer21

Od moje prace haft krzyzykowy

Tym domeczkiem przekroczyłam półmetek tego RR.Jeśli ktoś pamięta,haftowałam już domek nr7.Łącznie wyhaftowałam już 5 domków.Wiem że kolejna kanwa jest już w drodze do mnie,wiec poczekam i pośle obie razem do Haneczki.

7 komentarzy:

 1. super domeczek z piernika...czekam na szmatki...:-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Apetyczny domek. Brawa za haftowanie " w drugą stronę", nigdy jeszcze nie miałam okazji haftować inaczej niż robię to zazwyczaj ale podejrzewam, że trzeba bardzo się pilnować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedzinki na moim blogu :-) Wykrój na łepek Baleriny z mojej głowy ... A reszta ciałka to wykrój lekko modyfikowany na Tildę- taki podstawowy jak są w necie:-) Jak znajdę wolną chwilkę to Ci prześlę na maila. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Twoje hafty są prześliczne!!

  OdpowiedzUsuń