Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 14 lipca 2011

248.ZAKLADKA Z WYMIANKI

Juz jakiś czas temu pokazywałam jaka zakładkę wykonałam na wymianke forumowa. Teraz mogę się tez pochwalić jaka cudna zakładkę dostałam od Danci.

Od moje prace haft krzyzykowy

Od moje prace haft krzyzykowy

Kobieta się napracowała podwójnie jak widać.Dziękuje ci z całego serducha.

7 komentarzy:

 1. wow...to masz jakby 2 zakładki...;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna, szczególnie strona z robalkiem mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne te zakladeczki! Uwielbiam czytać książki i muszę przyznać, że wyszywanie każdej nowej zakładki sprawia mi ogromną radość.

  OdpowiedzUsuń
 4. ta iryskowa mnie zauroczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne, radosne zakładeczki :)

  OdpowiedzUsuń