Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

sobota, 2 lipca 2011

238.ROBOTNY DOMEK

Mam już gotowy hadmankowy domek dla Esprit.Rozpisywać się nie będę bo zmęczona jestem jak przysłowiowy pies.Popatrzcie sobie na ten domeczek a ja umykam spać.

Od moje prace haft krzyzykowy

Zaraz na początku tygodnia poleci dalej w świat tylko muszę sprawdzić do kogo,bo tak "na pale" to nie pamiętam komu Asia posyła kanwy.

7 komentarzy:

 1. Bardzo ładny kawałek haftu z gustownym autografem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczniusi, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny domek. Oczywiście podziwam za kontury.

  OdpowiedzUsuń
 4. elegancko:) Pozdrawiam cieplutko z Mazur :)

  OdpowiedzUsuń
 5. RR cudowne i ten i kawowy i inne. już od dłuższego czasu obserwuje zabawę na rożnych blogach i zastanawiam się jak Wy się nie pogubicie w tych adresach i kolejności wysyłania? Super sprawa

  OdpowiedzUsuń
 6. O, tu akurat kontury łatwe są, bardzo mi się ten domek podoba!

  OdpowiedzUsuń