Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 30 czerwca 2011

236.SLOWNIK DOMKOW RR-KANWA DLA ESPRIT

Jak wiecie beacik zatrzymała trzy kanwy dziewczyn.Dancia i horisons_5 same zaczęły haftować swoja kanwę od nowa a ja przygotowuje kanwę dla ASIA-ESPRIT.Chciała ona,żeby haftować na większej kanwie, wiec wybrałam kanwę nr 14.Trochę kijowa ,bo miękka ale to jedyny kawałek 14 jaki miałam w domu.Ja tam wole gęściejsze kanwy.No dobra koniec ględzenia czas na pokazać ile już mam.Mam już cały banerek skończony.

Od w trakcie haftowania

Jeszcze dokończyć linie dzielące obrazki i była by gotowa do wysyłki. Asia wyhaftuje sobie sama pierwszy domek jak kanwa do niej wróci. Pomyślałam sobie jednak,ze po co tracić czas na kolejne wysyłki w ta i z powrotem.Zaczęłam wiec haftować domek nr 7,który i tak powinnam kiedyś wyhaftować.Zrobię to od razu i będzie spokój.Potem dziewczyny ominą mnie w kolejce wysyłając kanwę do kolejnej dziewczyny z listy.Obecnie mam już tyle:

Od w trakcie haftowania

Jeszcze tylko tło i kontury.Po weekendzie kanwa powędruje w świat.

5 komentarzy:

 1. No widzisz-nie tylko ja pędzę ze swoimi obrazkami:D Twoja igiełka to też rakieta:D

  OdpowiedzUsuń
 2. expresem ci to idzie :-) Aga złota kobieta z ciebie o wielkim serduchu
  buziaki
  anenia

  OdpowiedzUsuń
 3. dziewczyny nadganiam stracony czas
  Asiu-nie ma za co,jako organizatorka zabawy poczuwam się do odpowiedzialności za kijowy dobór uczestników

  OdpowiedzUsuń