Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

piątek, 8 kwietnia 2011

162.CUDENKA DOSTALAM

Jakis czas temu zapisalam sie na candy u Joasi i jak zwykle nie zalapalam sie na glowna nagrode.Niemniej jednak dostalam pocieszajke,bo zglosilam sie na candy w moje urodziny.Zobaczcie same jakie cuda przylecialy do mnie z dalekiego Las Vegas.Dwa cudne zestawy do haftu;przeslodkie guziczki i kartka tez byla cudna,ale skonfiskowana przez corke zostala i znalesc nie moglam do foty.Jesli tak wygladaja pocieszajki to ja juz nie chce wygrywac glownych nagrod.
Joasiu bardzo,ale to bardzo Ci dziekuje za te cudownosci

3 komentarze:

  1. ale cudne słodziaki otrzymałaś...:-))

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudeńka :) Te malusie guziczki są nieziemskie!

    OdpowiedzUsuń
  3. Oura ma rację, mnie też te guziczki zachwyciła. Ale Ty szczęściarą jesteś :))

    OdpowiedzUsuń