Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

środa, 16 lutego 2011

118.LUTOWY KUBUS RR

Uffffffffff w koncu wychodze na prosta w zaleglych wpisach. Kubusia skonczylam haftowac w niedziele,wiec to juz tylko 3 dni poslizgu a nie ponad tygodniowe zaleglosci.Dzis bez gledzenia.Kubus na kanwie izoldki17i jej cala kanwa.Jutro poleci do Hanulka.
Przypominam o moim candy i dorzucam kolejne cukierasy

4 komentarze:

 1. Wesolutki będzie ten kalendarz. Super!
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten Kubuś też trafi któregoś dnia do mnie :) Już się cieszę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się te Kubusiowe obrazki :) Pzodrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. "Bo miłość, Prosiaczku, jest wtedy, kiedy lubimy kogoś bardzo bardzo" :)

  OdpowiedzUsuń