Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

piątek, 17 września 2010

29.ZDOLNA UCZENNICA

Jeszcze przed wyjazdem na wczasy jedna z moich pracownic zapytala czy naucze ja hafcic.Oczywiscie zgodzilam sie z ochota.Dzien przed wyjazdem do Polski zjawila sie w biurze z takim oto zestawemPrzerazenie mnie lekkie wzielo,bo nie ma nic gorszego niz haftowanie na malowanej kanwie i jeszcze wloczka na dokladke.Ona jednak dzielnie wziela sie do pracyi juz po moim powrocie pokazala mi swoje postepy hafciarskiezdolniacha nie?

7 komentarzy:

 1. no,jeżeli ma taką nauczycielkę... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. albo ona zdolniacha, albo świetna nauczycielka :) ja już sobie to wasze biuro wyobrażam za jakiś czas - jak tak siedzicie i dziergacie :) razem

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba Jej postępy nie powinny Cię dziwić... W końcu to Twoja zasługa :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdolna i gratuluje samozaparcia,haftowanie welna jest trudne.
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla nauczycielki i oby więcej takich uczniów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście zdolniacha, ale nie byle kto uczył :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej !
  Widziałaś nowości DIM? Mnie nic nie wprawiło w zachwyt. Czekam co teraz zaczniesz dziergać dużego - a może zostaniesz przy mniejszych prackach. Pozdrawiam Iza N-P.

  OdpowiedzUsuń