Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

niedziela, 23 marca 2014

589.PIERWSZY ART YARN

Kiedyś zakupiłam na e-bay czesankę która była tak sfilcowana ze nie dało jej się dobrze rozczesać. Pełno było mniejszych i większych grudek.Najpierw miałam wyrzucić, ale potem postanowiłam spróbować co z tego w przędzeniu wyjdzie.Wyszła mi fajna ciekawa niteczka a'la bucle.Malo jej było wiec skręciłam w dubla ze srebrna maszynowa nitka i w efekcie otrzymałam takie coś.


Od przedzenie

Od przedzenie

Na pierwszej fotce jest autentyczny kolor przędzy.Natomiast druga ukazuje błyszczącą niteczkę. Niestety fotograf ze mnie marny i nie udało mi się na jednej focie uzyskać i dobrego koloru i właściwości nitki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz