Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

poniedziałek, 27 lutego 2012

434.PRZEKLETY HAFCIOR

Pamiętacie jeszcze ten przeklęty hafcirek na czekoladowej lninie? Nie rzuciłam go w kat o nie,ale przybywa go w tempie po prostu "zabójczym". Nie wiem tylko kto kogo szybciej wykończy...Nie no, nie dam się. Tym bardziej ze już coraz bliżej końca. Został do wyszycia jeden zawijasek z boku( symetrycznie do tego z drugiej strony) oraz dosłownie kilka xxx u góry jak przełożę kanwę.

Od w trakcie haftowania

Jeszcze troszeczkę i będzie koniec a wtedy lupa i lampeczka ledowa pod tamborek pójdą w kat.

5 komentarzy:

  1. oj ale poświęcenie :) ale nie daj się bo juz widać efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie daj sie kobieto i koncz :) fajnie ze zmienilas szablon na blogu, jest bardziej "czytelnie".

    OdpowiedzUsuń
  3. Podziwiam Twoją cierpliwość ale nie poddawaj się bo pięknie wygląda już dziś a co dopiero jak skończysz:)

    OdpowiedzUsuń