Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

środa, 4 stycznia 2012

392.ZALEGLOSCI SWIATECZNE-KARTKI

Nazbierało mi się trochę rzeczy do pokazania które zrobiłam jeszcze przed świętami lub tez w okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem.Na pierwszy rzut niech lecą karteczki na wymianke u Hanulka.
Poczyniłam dwie takowe

Od karteczki

a takie dwa cuda dostałam w zamian

Od karteczki

Dziewczynom bardzo dziękuje za karteczki a Hanulkowi za organizacje sympatycznej wymianki.

3 komentarze:

  1. Dziękuję za udział w mojej wymiance:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne karteczki.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za śliczną karteczkę :)

    OdpowiedzUsuń