Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 25 sierpnia 2011

287.SPODZIEWANA NIESPODZIANKA

Jakis czas temu zrobiłam dla anelagdam opaskę dla jej córeczki. W zamian miałam dostać mały prezencik.Mogłam wybrać co chce ale wolałam niespodziankę.Dotarła do mnie śliczna przesyleczka z jeszcze piękniejszą zawartością.Magnesik z notesikiem i notes chyba na przepisy.

Od wymianki

Madziu bardzo ci dziękuje za te cuda i już teraz nigdy nie uwierzę ze nie umiesz nawet równo wycinać.

6 komentarzy:

 1. Niespodzianki są zawsze najprzyjemniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takiej niespodzianki tez bym się cieszyła!

  OdpowiedzUsuń
 3. przyjemne z pożytecznym. Extra niespodzianka !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne są takie niespodzianki !!! super rzeczy dostałaś :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, z przyjemnością dla Ciebie zrobiłam ten drobny upominek :) I dziękuję za serdeczne słowa. Ja z tych magnesowych notesików korzystam przy listach zakupowych ;)
  A co do wycinania, to z tego co kojarzę w notesiku nie wycięłam ręcznie ani jednego elementu, a przy magnesie tylko biało-czarne tło :)

  OdpowiedzUsuń