Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

czwartek, 18 sierpnia 2011

281.RUCHOMY DOMEK

Dzis będzie szybki wpis ,bo jakoś mi się pisać nie chce.Kolejny domek powstał tym razem na kanwie Hanulka.Fotki tradycyjnie,bez konturów

Od moje prace haft krzyzykowy

z ozdobnikami

Od moje prace haft krzyzykowy

i cala kanwa Hanulka.

Od moje prace haft krzyzykowy

W sobotę razem z kanwa summer21 poleca do Haneczki.
Odnośnie komentarzy z poprzedniego wpisu to opis wykonania poszczególnych kwadracików oraz szalika zamieszczę na blogu...za niedługo. a teraz spadam oglądać doktora Hausa.


7 komentarzy:

 1. ale cudnie Wam to wychodzi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super i oby tak dalej. Nadal najbardziej podoba mi się ten domko-czajniczek:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne domki, czekam na kolejne :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. super, to czekam na szmatki...:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podobają wszystkie słowniczki, najbardziej chyba staniczki. Ale z moją organizacją i nadmiarem zajęć nie będę się zapisywać na RR-y, bo nie chcę nikogo zawieść. Chyba sama sobie wyhaftuję jakiś słowniczek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za kolejny domek:)

  OdpowiedzUsuń