Translate

Obserwatorzy

ZAPRASZAM

Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.

Jan Kochanowski

Rozgosc sie u mnie gosciu znany lub tez nie. Mam nadzieje ze bedzie Ci u mnie milo. Jesli tak sie stanie nie zapomnij zostawic po sobie sladu w postaci komentarza, ktory jest najmilsza nagroda za moja prace. Z gory dziekuje

APEL

Zdecydujmy się na kupno prezentów od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć rok i utrzymać chociaż siebie,nie mówiąc o utrzymaniu rodziny. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

wtorek, 29 marca 2011

153.KAWOWE RR

Wpadam biegusiem pokazac hafcik na kawowe RR.Na razie zmaeczylam ramke przekleta,niech ja szlag i zaczelam ciupke obrazka.Pospiechu nie ma ,bo czas do konca kwietnia,ale laski na forum tak gonia,ze wstyd zostawac w tyle.
Zostawiam foty i spadam pracowac


3 komentarze:

 1. Agnieszko prosiłabym cie o kontakt,chodzi mi o dentystę dziecięcego

  Juska82@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna kawusia :). Agnieszko mogłabym prosić Cię o wzór? Pozdrawiam

  milenka_19@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. dziewczyny odpisalam na e-maile

  OdpowiedzUsuń